Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 05 czerwca 2013, 19:09:47
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Patronaty


Udostepnij na Facebooku

Patronaty

Wydarzenia i akcje, którym patronujemy.

Chcesz by nasz portal objął patronatem Twoje wydarzenie? Szczegóły dotyczące patronatów znajdują się w załączniku: patronaty.pdf
 • Rozwiązania IT dla jednostek szkolnictwa wyższego

  12 maja 2015 roku w Krakowie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Rozwiązania IT dla jednostek szkolnictwa wyższego”, której tematyką będzie wsparcie działań dydaktycznych, doskonalenie form komunikacji, przepływ informacji. Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli władz publicznych i niepublicznych szkół wyż

  czytaj więcej
 • Od września rusza Sądecki Festiwal EKOlokalny

  Od 16 września 2014 r. rusza II edycja Sądeckiego Jarmarku EKOlokalnego. W tym roku wydarzenie przyjmie formę dwutygodniowego festiwalu podczas, którego nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży z Nowego Sącza. Już teraz zapraszamy jednak wszystkich mieszkańców miasta i przybyłych gości.

  czytaj więcej
 • IV Festiwal Plackorzy - Dni Andrychowa

  W dniach 21-22 czerwca 2014 odbędzie się IV Festiwal Plackorzy - Dni Andrychowa.

  czytaj więcej
 • Bajkolandia 2014

  „Mały świat – Wielkie marzenia. Kraina Radosnej Zabawy”
  Bajkolandia 2014, Andrychów 1.06.2014 r.

  czytaj więcej
 • Uczelnia na miarę potrzeb. Technologie wspierające organizację oraz działalność naukowo-dydaktyczną na Uczelni Wyższej

  Doskonalenie form komunikacji, wsparcie działań dydaktycznych, nowe technologie, przepływ informacji... to tylko część jakże istotnych elementów nowoczesnej Uczelni. W takim środowisku powstaje szansa na szybszy rozwój Uczelni a także zwiększenie efektywności pracy dydaktyków jak i studentów.

  czytaj więcej
 • Cloud computing - z biznesem w chmurze - spotkanie

  Zapraszamy Państwa na kolejną edycją spotkania  „Cloud computing - z biznesem w chmurze”  już 25 lutego w Krakowie

  czytaj więcej
 • Wystawa Anioły pod Tatrami

  W imieniu Galerii pod makiem oraz Restauracji Javorina pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na wernisaż wystawy pn. "Anioły pod Tatrami", który będzie miał miejsce w sobotę, 7 grudnia o godzinie 17.00 w Restauracji Javorina mieszczącej się w Zakopanem przy ul. Strążyskiej 1.

  czytaj więcej
 • Rajd Jesienny (relacja)

  Relacja z „Rajdu Jesiennego” Białka Tatrzańska – Bukowina Tatrzańska 2013

  czytaj więcej
 • Rajd Jesienny

  Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Rajdzie Jesiennym który odbędzie się 22 września bieżącego roku na terenie Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej.

  czytaj więcej
 • Święto Rydza

  Serdecznie zapraszamy na jedyne rydzowe wydarzenie w Beskidzie Niskiem, które już po raz szósty odbędzie się w Parku Zdrojowym w Wysowej Zdroju.
  Tym razem spotkamy się 28 – 29 września.

  czytaj więcej
 • X Jubileuszowa Panorama Kultur

  Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Panoramę Kultur. Impreza odbędzie się w niedzielę 28 lipca w Skansenie Wsi Pogórzańskiej imienia profesora Romana Reinfussa w Szybarku.

  czytaj więcej
 • Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej 'Psallite Deo'

  Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej „Psallite Deo”, odbędzie się w dniach 17-20.10.2013Projekt został wpisany do strategii rozwoju regionalnego, jest wspierany przez Gminę Kęty i stanowi część składową obchodów święta ku czci patrona miasta Kęty – Św. Jana Kantego.

  czytaj więcej
 • Muzeum kart do gry w Małopolsce?

  Portal odkryjmalopolske.pl pomaga panu Andrzejowi Rzepkowskiego i włączył się do szukania miejsca w Małopolsce do stworzenia Muzeum kart do gry!

  czytaj więcej
 • Obchody Roku Tuwima i Lutosławskiego w Domu Kultury w Kętach

  "100 powodów by pamiętać – inspiracje na temat Tuwima i Lutosławskiego" to interdyscyplinarny program edukacji artystycznej dzieci, młodzieży a także dorosłych z województwa małopolskiego i śląskiego. W Roku  Juliana Tuwima i Witolda Lutosławskiego pragniemy podjąć różnorodne działania inspirowane twórczością tych dwóch postaci. Projekt zakłada zaangażowanie różnych grup społecznych w aktywne uczestnictwo i współtworzenie 18 wydarzeń kulturalnych.

  czytaj więcej
 • Będzie Młyn

  Krakowska ekipa SLOTu przybywa do starego młyna w Zabierzowie nad Rudawą, by na jedną czerwcową sobotę wraz z okolicznymi mieszkańcami na powrót rozhulać go warsztatami, slajdami z podróży, wykładami i koncertami. Zabieramy ze sobą i poszukujemy na miejscu ludzi z fascynującymi opowieściami, pełne garście inspiracji i dużo dobrej energii.   

  czytaj więcej
 • Bajkolandia 2013

  Impreza odbędzie się w Andrychowie w dniach 1-2 czerwca br. W trakcie dwóch dni trwania wydarzenia z okazji Dnia Dziecka centralne punkty miasta (Laboratorium Baszta, Pałac Bobrowskich, Miejski Dom Kultury, Kino Świadomego Widza, Park Miejski oraz Plac Mickiewicza) zmienią swoją dotychczasową nazwę (na rzecz tematyki Bajkowej) stając się miejscem interaktywnych zabaw dla najmłodszych, które łączyć będą walory animacyjno – warsztatowe oraz edukacyjne.

  czytaj więcej
«1»
Udostepnij na Facebooku
 

 Zobacz jeszcze na: