Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 25 listopada 2013, 14:22:14
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Patronaty » Wystawa Anioły pod Tatrami

Wystawa Anioły pod Tatrami

W imieniu Galerii pod makiem oraz Restauracji Javorina pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na wernisaż wystawy pn. "Anioły pod Tatrami", który będzie miał miejsce w sobotę, 7 grudnia o godzinie 17.00 w Restauracji Javorina mieszczącej się w Zakopanem przy ul. Strążyskiej 1.

Będzie to wieczór, podczas którego spotkamy się przy stole, by porozmawiać o naszych osobistych spotkaniach z aniołami. Podczas otwarcia zakopiański teatr Scena A2 wystawi sztukę pt. Kantata na cztery skrzydła. 

Zasadniczym elementem projektu jest wystawa artystów związanych z naszą galerią prezentowana w przestrzeni Javoriny. Tematem prac, które chcielibyśmy zaprezentować na wystawie są anioły. Warto dodać, że poza uznanymi twórcami, zapraszamy do projektu wielu ciekawych młodych, lecz jeszcze mało znanych w Zakopanem artystów. Na wystawie znajdą Państwo miedzy innymi takich artystów jak: Joanna Bekier, Katarzyna Buda, Paulina Dąbrowska-Dorożyńska, Krzysztof Karasek, Łukasz Kossowski, Krzysztof Michno, Zygmunt Piekacz, Anna i Bogdan Popowiczowie, Dominika Madejska - Turska, Barbara Malinowska, Larysa Morawska, Bożena Dura,  Magda Posadzka Gądek, Stanisław Wyrtel, Krystyna Zaboklicka oraz manufaktur artystycznych Projekt Stołek i Ann Decor. 

Chcielibyśmy również tego wieczoru zrobić wspólnie coś dobrego, dlatego każdego Artystę, którego dzieła będą prezentowane na wystawie zapraszamy do wykonania 10 kartek świątecznych, które będzie można tego wieczoru kupić za dowolną kwotę, która wesprze wybrany przez nas dobroczynny cel.

Gorąco liczymy na Państwa obecność podczas tego wyjątkowego wernisażu.

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

Tagi: patronaty