Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 28 marca 2013, 12:46:20
Autor: admin
Home » Menu Główne » Co zwiedzać? » Weekendowe


Udostepnij na Facebooku

Weekendowe

 • Szlak Architektury Drewnianej

  Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce to zbiór 251 najcenniejszych i najciekawszych zabytkowych obiektów drewnianych. Na Szlaku można znaleźć malownicze kościoły, piękne cerkwie, smukłe dzwonnice, staropolskie dwory, drewniane wille i skanseny, należące do najcenniejszych zabytków ludowej kultury materialnej.

   

  czytaj więcej
 • Na urlop do Małopolski

  Urlop to czas w którym odpoczywamy i ładujemy baterię do dalszego działania. Niektórzy swoje wakacje planują ze szczegółami, inni pozwalają ponieść się emocjom. Jaka forma wypoczynku jest najlepsza? Na co zwracać uwagę wybierając miejsce na urlop?

  czytaj więcej
 • Weekend w Krakowie

  Kraków – stolica małopolski, dawna stolica naszej pięknej ojczyzny. To, że warto zwiedzić Wawel i Sukiennice będąc w mieście, w którym tradycja styka się z życiem studenckim i nocną zabawą, chyba nikomu mówić nie trzeba. Weekend spędzony w Krakowie na pewno nie będzie nudny, jeden dzień można poświęcić na odwiedziny tych miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć przy pierwszej wizycie w Krakowie a drugi, na włóczęgę po mieście i napawanie się jego cudowną atmosferą. Co ciekawego ma Kraków do zaoferowania?

  czytaj więcej
 • Weekend w Szczawnicy

  Szukacie ciekawego miejsca na weekend w Małopolsce? Zakopane jest dla was zbyt turystyczne a Kraków zatłoczony? Nie wiecie gdzie jechać? Wybierzecie się do Szczawnicy!

  czytaj więcej
 • Do Krakowa z rodziną

  Kraków to miejsce idealne dla każdego. Bez względu na to, czy wybierzesz się tam na romantyczny wyjazd we dwoje, na imprezowy weekend z paczką przyjaciół, czy spędzić trochę czasu w samotności, na pewno będziesz zadowolony z pobytu. Nawet będąc tam z całą swoją rodziną miło spędzisz czas.

  czytaj więcej
 • Małopolska - jak ją zwiedzać?

  Małopolska to uroczy region naszego kraju, o czym z pewnością przekonani są jej mieszkańcy, ale również każdy, kto choć raz tam się znalazł. Oczywiście sztandarowym miejscem do zwiedzania jest stolica tego regionu – Kraków, ale jeśli masz ochotę zobaczyć coś więcej to może się okazać, że dobre buty nie wystarczą.

  czytaj więcej
«1»
Udostepnij na Facebooku
 

 Zobacz jeszcze na: