Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: piątek, 19 lipca 2013, 12:39:28
Autor: admin
Home » Menu Główne » Co zwiedzać? » Dla Aktywnych


Udostepnij na Facebooku

Dla Aktywnych

 • Tatry – jak przygotować się do wyprawy zimą?

  Często słyszy się, że Tatry to nie Himalaje i zdobycie ich nie stanowi żadnego wyzwania. Nic bardziej mylnego! W najwyższych polskich górach dochodzi do wielu wypadków, które zwykle wynikają właśnie z ignorancji turystów. Jak łatwo się domyślić, Tatry są wymagające zwłaszcza zimą. Jak zatem przygotować się do wyprawy, by zadbać o bezpieczeństwo i szczycić się kolejnymi sukcesami?

  czytaj więcej
 • Deskorolki w wydłużonym wydaniu

  Longboardnig, nazywany także ulicznym surfingiem, narodził się w latach pięćdziesiątych. Jego inicjatorami byli surferzy, którzy wpadli na pomysł połączenia jazdy na desce i surfowania. Wydłużony został blat deskorolki, a kółka stały się bardziej miękkie. Dzięki tym zabiegom jazda na longboardach jest bardziej komfortowa niż ta na zwykłych deskorolkach. 

  czytaj więcej
 • Skok ze spadochronem, czyli wyjątkowy prezent

  Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Dużą przyjemność sprawia nam też ich wręczanie. Widok uśmiechu na twarzy obdarowywanej osoby jest wtedy najlepszą zapłatą. Ale w wielu wypadkach prezent ma nie tylko się spodobać. On ma zachwycić, pozostawić niezatarte wrażenia i wzbudzić emocje. Taki prezent może mieć związek z czyimiś zainteresowaniami, na przykład sportowymi. Skok ze spadochronem to jeden z najczęściej wybieranych oryginalnych i niecodziennych upominków. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji i sprawdźmy, dlaczego jest ona warta uwagi.

  czytaj więcej
 • W Tatry z dzieckiem

  Tatry to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych zakątków w naszym kraju – te najwyższe w Polsce góry co roku przyciągają turystów spragnionych aktywnego wypoczynku na tle malowniczych krajobrazów. Wyjazd w Tatry jest nie tylko doskonałą propozycją dla doświadczonych amatorów trekkingu, ale dla każdego – w tym dla rodzin z dziećmi. W ten sposób można spędzić razem niezapomniane, ekscytujące i zdrowe wakacje na świeżym powietrzu!

  czytaj więcej
 • Korona Gór Małopolski

  W Małopolsce znajduje się klika pasm górski w tym najwyższy punkt Polski, położone w Tatrach, Rysy (2499 m.n.p.m.). Oto przegląd szczytów należących do "Korony Małopolski".

  czytaj więcej
 • Wypoczynek w BUKOVINA Terma Hotel Spa

  BUKOVINA Terma Hotel Spa to nowoczesny kompleks położony w Bukowinie Tatrzańskiej, w samym sercu Tatr. Składa się z największego w Polsce kompleksu basenów termalnych, czterogwiazdkowego hotelu oraz profesjonalnego centrum Spa. Wizyta w Bukovinie to doskonała propozycja zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i osób poszukujących chwili wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku

  czytaj więcej
 • Gokarty w Krakowie

  Gokarty są nie tylko doskonałym sposobem na spędzenie aktywnie czasu wolnego, ale również pozwalają na rywalizowanie między sobą grup znajomych i przyjaciół. Coraz więcej uczestników imprez integracyjnych, czy wieczorów kawalerskich właśnie w ten sposób spędza czas.

  czytaj więcej
 • Małopolska konno

  Turystyka konna od kilkunastu lat przeżywa renesans i staje się sposobem na aktywny wypoczynek. W Małopolsce są korzystne warunki do uprawiania jazdy konnej, zażywania przejażdżki bryczką czy saniami zimą. Tym sposobem można podziwiać nie tylko bogactwo miejscowej przyrody, ale także poznawać skarby lokalnej kultury.

  czytaj więcej
 • Downhill

  Downhill to jedna z ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego, polegająca na indywidualnym zjeździe rowerem na czas po stromych, naturalnych stokach

  czytaj więcej
«1»
Udostepnij na Facebooku
 

 Zobacz jeszcze na: