Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 26 sierpnia 2014, 18:54:53
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Konkurs Fotograficzny Żywioł Folkloru

Konkurs Fotograficzny Żywioł Folkloru

Konkurs fotograficzny "Żywioł Folkloru" jest tegoroczną nowością, która zachęca do uczestnictwa w Festiwalu nie tylko wykwalifikowanych fotografów, ale również amatorów.

Głównym celem konkursu jest ukazanie piękna folkloru górali z różnych regionów świata oraz promocja MFFZG w Zakopanem. To również idealna okazja do aktywnego udziału w tym ważnym dla Zakopanego święcie.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach. Pierwsza pt. "Żywioł Folkloru - Bogactwo stroju, siła tradycji" jest przeznaczona dla akredytowanych podczas festiwalu dziennikarzy i fotoreporterów. Druga kategoria "Żywioł Folkloru – Festiwalowa Wioska tętniąca życiem" skierowana jest z kolei do festiwalowej publiczności.

Każdy uczestnik może zgłosić 5 prac w dowolnej technice fotograficznej. Zdjęcia należy nadsyłać w terminie 31 sierpnia - 15 września 2014r. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 11 października 2014r. Wszystkie prace prezentowane będą podczas kolejnego, 47. MFFZG
w Zakopanem. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji i oficjalny regulamin konkursu na stronie www.mffzg.pl.

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: