Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 05 marca 2013, 13:16:22
Autor: admin
Home » Menu Główne » Rekreacja » Jazda konna » Uczniowski Klub Jeździecki w Nawojowej

Uczniowski Klub Jeździecki w Nawojowej

Klub Jeździecki jest jedną z sekcji Uczniowskiego Klubu Sportowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. W.Witosa w Nawojowej, dzięki któremu uczniowie interesujący się końmi mogą zdobywać umiejętności jeździeckie. Treningi na różnych poziomach zaawansowania umożliwiają zdobywanie umiejętności zarówno uczniom, którzy rozpoczynają przygodę z hippiką jak i przygotowującym się do startów w zawodach. Klub skupia przede wszystkim pasjonatów. Dla wielu z nich stajnia szkolna jest drugim domem. Uczestnictwo w życiu klubu umożliwia podnoszenie swoich umiejętności nie tylko w w zakresie jazdy konnej ale także zdobywanie wiadomości z zakresu pielęgnacji i opieki nad zwierzętami, szkolenie koni, organizacji pracy klubu jeździeckiego itp.
Stajnia stanowi bazę dydaktyczna dla różnych zajęć i kursów na których podnoszą swoje kwalifikacje uczniowie szkoły. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzanie kursów instruktorskich, jeździeckich, podkuwania czy pierwszej pomocy weterynaryjnej.
 Uczniowie uczestnicząc w pracach klubu maja możliwość zdobycia doświadczenia we wszystkich pracach związanych zarówno z opieką nad zwierzętami jak również z prowadzeniem zajęć komercyjnych, organizacji wycieczek uczniów szkół podstawowych i przedszkoli, organizacją pokazów jeździeckich i zawodów. 

Ośrodek posiada 10 i 4 kuce i oferuje:

• nocleg i wyżywienie
• otwarta ujeżdżalnia
• kryta ujeżdżalnia
• jazdy w teren
• pensjonat dla koni
• hipoterapia
• sportowy trening koni
• sportowy trening jeźdźców

Położenie:

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: Nawojowa 348c/2

Telefon: +48 18 445 7708, 606 421 753

www: http://nawojowa.edu.pl/dziaalno

E-mail: konie@ukjnawojowa.iaw.pl

 

 Zobacz jeszcze na: