Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 24 lipca 2014, 18:06:44
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » Imieniny Krzysztofa – święto oddziału Pałac Krzysztofory

Imieniny Krzysztofa – święto oddziału Pałac Krzysztofory

Serdecznie zapraszamy na Imieniny Krzysztofa – święto oddziału Pałac Krzysztofory, który jest główną siedzibą Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.Imieniny Krzysztofa
26 lipca 2014 – Pałac Krzysztofory

W programie:

dla dzieci i młodzieży

10.00–11.30 Kukuryku – kogut w Krzysztoforach, czyli warsztatowe zabawy z masą solną (dla dzieci w wieku 6–9 lat). Prowadzenie: Walery Bubień, Zuzanna Wiśniewska

10.00–11.30 Cekiny, wstążki, dzwonki, czyli jak wygląda strój Lajkonika – warsztaty plastyczne (dla dzieci w wieku 9–12 lat). Prowadzenie: Andrzej Szoka (sala edukacyjna i wystawa Świat Lajkonika. Konik na świecie) 

12.00–13.00 Pałacowe bajanie o diable krzysztoforskim – przedstawienie teatralne dla dzieci. Realizacja: Teatr Otwarty (piwnice)

dla wszystkich

18.00–19.00 Na krakowskich salonach, czyli jak się bawiono w dawnym Krakowie – występ teatralno-muzyczny w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej z Zamku Królewskiego na Wawelu „Floripari” i Jacka Romanowskiego (sala Baltazara Fontany)

19.00–20.00 Słodka niespodzianka. Na zakończenie spotkania zapraszamy na bankiet, podczas którego, jak na imieniny przystało, będzie można poczęstować się tortem i miodem pitnym (sala Królewska) 

Osoby, które wezmą udział w święcie oddziału 26 lipca 2014 r. będą mogły zwiedzać wystawę czasową Świat Lajkonika. Konik na świecie w Pałacu Krzysztofory z 50% zniżką, a także kupić w muzealnym sklepie wydawnictwa z 20% rabatem. Natomiast wszystkich Krzysztofów zapraszamy w tym dniu do bezpłatnego zwiedzenia wystawy. 

Serdecznie zapraszamy!

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: