Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 24 lipca 2014, 18:20:02
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Gra Zakopiańsko-tatrzańska z okazji Inauguracji Szlaku Stylu Zakopiańskiego

Gra Zakopiańsko-tatrzańska z okazji Inauguracji Szlaku Stylu Zakopiańskiego

 Serdecznie zapraszamy w sobotę 26 lipca do udziału w  grze zakopiańsko-tatrzańskiej Szlakiem Stylu Zakopiańskiego. W przyszłym 2015 roku przypadają dwie, niezwykle istotne rocznice – 100. rocznica śmierci Stanisława Witkiewicza i 130. rocznica urodzin jego syna Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacego”. Muzeum Tatrzańskie przygotowuje się do ich obchodów. Pierwszym krokiem jest Szlak Stylu Zakopiańskiego, który obejmuje czterdzieści zabytków tego pierwszego stylu narodowego, stworzonego przez Stanisława Witkiewicza. 

26 lipca 2014 roku (sobota) nastąpi oficjalne otwarcie Szlaku. W tym dniu wszystkich serdecznie zapraszamy na grę zakopiańsko-tatrzańską. Podążając śladami Witkiewicza (spacerkiem lub nieco szybciej J) będzie można się zrelaksować, spędzić czas w doskonałym towarzystwie, a także zdobyć sporo wiadomości na temat stylu zakopiańskiego i związanych z nim postaci.

Po oficjalnej inauguracji Szlaku o godz. 10 w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba (ul. Kościeliska 18), nastąpi start gry, a finał, wraz z poczęstunkiem, odbędzie się w siedzibie Tatrzańskiego Parku Narodowego w Kuźnicach.

Szykujcie formę i uzupełniajcie wiedzę o stylu zakopiańskim, a w sobotę załóżcie wygodne buty i przybądźcie do nas. Gwarantujemy doskonałą zabawę, wiele niespodzianek, niezapomniane wrażenia i ciekawe nagrody!

Wszyscy biorący udział w zabawie otrzymają w prezencie koszulkę z logo Szlaku i przewodnik po Szlaku autorstwa dra Zbigniewa Moździerza.

Szczegóły dotyczące przebiegu Gry dostępne są w Regulaminie

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: promocja@muzeumtatrzanskie.pl

 Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt dofinansowano ze środków miasta Zakopane w partnerstwie z Biurem Promocji Zakopanego.

 Organizatorzy: Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, Biuro Promocji Zakopanego

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Janusz Majcher - Burmistrz Miasta Zakopane

Partnerzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem, Tatrzański Park Narodowy, Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem

Sponsorzy: Restauracja Ziębówka, Kropla Krynicy, Smaki Podhala

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: