Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 15 lutego 2016, 21:29:54
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » 365 dni z Beskidami

365 dni z Beskidami

365 dni z Beskidami to niezwykły porjekt krakowskiego fotografa.

Jak pisze do nas:

Nazywam się Mateusz Kuca. Od kilku lat moją pasją są góry i fotografia krajobrazu. Owocami swojej pasji dzielę się z wirtualną społecznością, prowadząc między innymi autorskie konto na facebooku. Mając świadomość, jak ulotne są piksele ładowane na serwery, chciałbym utrwalić na papierze świat widziany moimi oczami; zatrzymać piękno krainy, do której wracam w każdym nadarzającym się czasie. Krainy, która jest przystanią w zabieganym świecie; która przemienia i uczy jak żyć. To tam, pośród łagodnie opadających zielonych wzgórz narodziło się marzenie o wydaniu albumu, o utrwaleniu na papierze tego, co jest naszym wspólnym dobrem. Album, choć już niepionierski, będzie jedną z nielicznych prób ukazania Beskidów w granicach Polski, od Beskidu Śląskiego na zachodzie po Bieszczady na wschodzie.

Projekt 365 dni z Beskidami to owoc mojej wieloletniej pasji. To marzenie, które skrzętnie ukryte czekało na dogodny moment, by ujrzeć światło dzienne; by wzrastać w blasku dnia i zaowocować.

Chciałbym podzielić się z Wami moją pasją i pokazać Wam, jak pięknym i różnorodnym regionem są Beskidy; podjąć próbę uchwycenia w kadrze tego, co często umyka naszej uwadze, co nieodwracalnie przemija. Chciałbym zaprosić Was, do wspaniałej wędrówki przez Beskidy, ukazując je wiosną, latem, jesienią i zimą; pokazać Wam jak budzą się do życia, jak żyją pełnią i jak umierają, by po raz kolejny narodzić się na nowo.

Codziennie, przez 365 dni będziecie mogli śledzić projekt na portalach społecznościowych oraz stronie www.beskidy365.pl To tam zdecydujecie, które zdjęcia trafią do albumu, poznacie Beskidy poprzez obraz, słowo i muzykę, a także wygracie wydruki zdjęć w cotygodniowym konkursie. Poznacie również ludzi, dla których Beskidy to coś więcej niż tylko kamienie oraz którzy chętnie podzielą się z Wami górską pasją.

Więcej o projekcie na stronie: https://wspieram.to/beskidy oraz http://beskidy365.pl/

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: