Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 06 marca 2013, 16:47:35
Autor: admin
Home » Menu Główne » Rekreacja » Jazda konna » Stadnina Koni „Rajd"

Stadnina Koni „Rajd"

Stadnina Koni „Rajd" jest częścią grupy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica a także Ośrodkiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej afiliowanym przez PTTK. Stadnina znajduje się w odległości zaledwie 6 kilometrów od Szczawnicy, w malowniczych Jaworkach.

Goście Stadniny Koni „Rajd" mogą skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej i rekreacyjnej. W Stadninie prowadzona jest, pod bacznym okiem profesjonalnych instruktorów, nauka jazdy od podstaw a także zajęcia doskonalenia umiejętności jeździeckich na ujeżdżalni.

Piękno otaczającego stadninę rezerwatu przyrody można podziwiać o każdej porze roku. Dla grup oraz dla indywidualnych klientów organizowane są: rajdy, przejażdżki konne i spacery a zimą - kuligi z pochodniami. W stadninie odbywają się również spotkania integracyjne oraz imprezy okolicznościowe. Prowadzone są tam również zajęcia z hipoterapii. W Stadninie znajduje się również Pensjonat dla koni, którego drewniana stajnia zapewnia naturalnie zdrowe warunki, gwarantujące utrzymanie przebywających tam zwierząt w znakomitej kondycji.


Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: Szczawnica - Jaworki ul. Biała Woda 12 A

Telefon: +48 18 262 16 00, 607 47 88 50

www: www.stadninarajd.pl

E-mail: biuro@stadninarajd.pl

 

 Zobacz jeszcze na: