Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 06 marca 2013, 18:36:46
Autor: admin
Home » Menu Główne » Rekreacja » Jazda konna » Stadnina koni "Koński oGródek"

Stadnina koni "Koński oGródek"

Położona w malowniczej miescowości Gródek nad Dunajcem stadnina koni "Koński oGródek" zaprasza wszytskich miłośników jazdy konnej, oraz jej przyszłych adeptów. Do dysopzycji oddano 4 duże konie oraz 3 kochane kucyki oraz dwa 2 małe żrebaczki. 

Stadnina koni "Koński oGródek" to:

Nauka jazdy konnej
Koński oGórdek to miejsce w którym łatwo i szybko opanujesz jazdę konną. Czekamy na każdą chętną osobe, nasi pracownicy sprawią że pójdzie Ci naprawdę łatwo i szybko. Możesz zacząć jeździć w każdym wieku - tutaj nie obowiązują żadne ramy wiekowe. Nauka jazdy konnej odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora z doświadczeniem oraz wymaganymi kwalifikacjami, co gwarantuje Państwu uzyskanie szybkich wyników oraz pewność i bezpieczeństwo.
Jazda konna
Dla wymagających i doświadczonych jeźdźców, którzy chcą spędzić kilka szalonych chwil w siodle. Do naszej dyspozycji mamy piękne trasy położone w okolicach Gródka nad Dunajcem, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.
Organizacja wycieczek konnych
Malownicze i niepowtarzalne okolice Gródka nad Dunajcem sprawią że będą Państwo naprawdę miło wspominać wypad, a co więcej na pewną zechcą jeszcze do nas powrócić.
Organizujemy wycieczki dla wszystkich grup wiekowych. Maksymalna ilość osób na jedną wyprawę to 5 osób. Zapraszamy wszytskich w każdym wieku. 
Hipoterapia
Dla wszystkich osób które są zainteresowane prowadzimy zajęcia z hipoterapii - zestawy ćwiczeń usprawniających cały organizm człowieka. Jazda na koniu wspomaga rozwój dzieci i pozwala na szybszą rechablitacje w czasie choroby
Obsługa imprez okolicznościowych
Obsługujemy wesela,urodziny-przejazd bryczką,wozem.Możliwość pikniku z ogniskiem 
Wynajem bryczek
Posiadamy bryczkę oraz wóz z zadaszeniem (10 osób).Wynajmujemy na wesela,imprezy okolicznościowe.Proponujemy romantyczne podróże trasami nad jeziorem Rożnowskim.
Zimowe kuligi
Wyprawy ośnieżonymi trasami,wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych,kulig może być połączony z ogniskiem 
"Szałas pod dębem" -wynajem na imprezy okolicznościowe
Jeśli chcesz zorganiować imieniny, spotkanie rodzinne, komunię lub inną imprezę w ciekawym oraz stylowym miejscu zapraszamy do naszego "Szałasu pod dębem". Oferujemy kompleksową organizację, prawdziwego grilla, oraz niezapomniany klimat  "Szałasu pod dębem". Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.

Cennik:

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: 33-318 Gródek nad Dunajcem

Telefon: +48 696 028 712, 696 028 705, 18 440 14 05

www: www.konskiogrodek.pl

 

 Zobacz jeszcze na: