Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: niedziela, 04 listopada 2012, 14:42:54
Autor: admin
Home » Menu Główne » Rekreacja » Parki linowe » Park Przygody Myślenice

Park Przygody Myślenice

„Park przygody” to wyjątkowy obiekt plenerowy położony zaledwie 35km od Krakowa w rekreacyjnej dzielnicy Myślenic Zarabiu "Strefie Czasu Wolnego".

Kompleks położony nieopodal hali widowiskowo – sportowej składa się z dwóch miejsc od gry w paintball, toru quad-owego, parku linowego, strzelnicy, ścianki wspinaczkowej czy placu zabaw dla dzieci. To także miejsce organizacji imprez okolicznościowych, integracyjnych, eventów plenerowych, festynów, pikników firmowych, wieczorów kawalerskich a także wycieczek szkolnych i obozów młodzieżowych. W trakcie imprez przygotowywane są pokazy tańca, walk rycerskich, średniowieczne miasteczko, przejażdżki konne, dmuchane zamki dla dzieci czy loty balonem. 

 

Park linowy z tyrolką gigant to z  miejsce gdzie dzieci oszaleją z radości a dorośli przezwyciężą lęk nad wysokościami co znakomicie wpływa na "morale". Ponadto park linowy polecany jest na imprezy z większością kobiet lub dzieci oraz jako miejsce pod duże pikniki firmowe. Jako samodzielna atrakcja zapewnia około dwie godziny świetnej zabawy a następnie można usiąść przy grillu i ognisku. 

Trasa składa się z 10 przeszkód (równoważnia, kratownica, strzemiona, zjazd, małpi most, kładki, belki, uszy linowe , zjazdy na tyrolkach (jedna ma 100 m). Przejście całości zajmuje ok.30 minut i dostępne jest dla grup do 20 osób. Dzieci muszą być wyższe niż 1,40 m.

Cennik:

Bilet normalny – 25zł.

Bilet ulgowy – 20zł.

Bilet przejście z instruktorem – 25zł.

Bilet na zjazd tyrolski – 10zł.

Techniki linowe - od 850zł - jedno stanowisko z zabawami linowymi na wysokości do 4m z obsługą na 8h.
Możliwe atrakcje to układanie skrzynek, pajęczyna wśród drzew, mosty linowy, przeciąganie skrzyń i inne.

Większe opłaty mogą się pojawić w razie skorzystania z rozbudowanych tras, dodatkowych atrakcji i cateringu.

Inne atrakcje „Park przygody” to:

Paintball "Park Przygody" posiada dwa pola do gry o powierzchni 1ha z przeszkodami przy czym część jest zalesiona lub cały teren 5ha na bitwy do 100 osób. Parka stawia wysoki standard sprzętu i rozbudowaną aranżację imprez paintballowych m.in. dodając tarcze policyjne czy świece dymne w trakcie gry a także łącząc grę np. z porwaniem autobusu i przymusowym "zamusztrowaniem" nowego oddziału. 

Tor quadowy o długości 700m będzie dla laików dużym wyzwaniem ale nie pogardzą nim też amatorzy jazd terenowych. Możliwe też wyprawy off-road.

Również strzelnica ASG i łukówścianka wspinaczkowa, dmuchańce, konkurencje team-building oraz kącik zabaw dla dzieci.

Imprezy plenerowe:

W „Park przygody” istnieje możliwosć zorganziowania imprezy plenerowej. Zaplecze na imprezy to dwie drewniane wiaty dla 250 osób i kolejne 250 miejsc na wolnym powietrzu, scena i podest do tańczenia oraz duży parking.

Specjalne atrakcje podczas imprez to np. mecz rugby, pokazy bractwa rycerskiego, teatru ognia, 1 pomocy, pożarowe, promocja działań pro-eko i inne.

Na imprezy otwarte jak koncerty, pikniki rodzinne, kino letnie czy kabarety zapraszamy przez sezon letni od maja do września. Dla kontrahentów zaproszenia VIP.

Na pikniki firmowe można powiększyć teren do 7,5ha co wraz z dodatkowymi namiotami i gastronomią jest zapleczem na imprezy nawet dla 1500 osób.

 

Mapka terenu:

Położenie:

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: Myślenice, Zdrojowa 15 32-400

Telefon: +48 727 591 272

www: http://parkmyslenice.pl

E-mail: myslenice@face2face.biz.pl

 

 Zobacz jeszcze na: