Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 07 czerwca 2012, 22:54:45
Autor: admin
Home » Menu Główne » Rekreacja » Paintball » Park Przygody Myślenice

Park Przygody Myślenice

„Park przygody” to wyjątkowy obiekt plenerowy położony zaledwie 35km od Krakowa w rekreacyjnej dzielnicy Myślenic Zarabiu "Strefie Czasu Wolnego".

Kompleks położony nieopodal hali widowiskowo – sportowej składa się z dwóch miejsc od gry w paintball, toru quad-owego, parku linowego, strzelnicy, ścianki wspinaczkowej czy placu zabaw dla dzieci. To także miejsce organizacji imprez okolicznościowych, integracyjnych, eventów plenerowych, festynów, pikników firmowych, wieczorów kawalerskich a także wycieczek szkolnych i obozów młodzieżowych. W trakcie imprez przygotowywane są pokazy tańca, walk rycerskich, średniowieczne miasteczko, przejażdżki konne, dmuchane zamki dla dzieci czy loty balonem. 

 


Paintball

"Park Przygody" posiada dwa pola do gry o powierzchni 1ha z przeszkodami przy czym część jest zalesiona lub cały teren 5ha na bitwy do 100 osób. Na wyposażeniu ma ponad 80 zestawów karabinków i 150 mundurów wojskowych a uczestnicy dostają ponadto rękawiczki ochronne. Parka stawia wysoki standard sprzętu i rozbudowaną aranżację imprez paintballowych m.in. dodając tarcze policyjne czy świece dymne w trakcie gry a także łącząc grę np. z porwaniem autobusu i przymusowym "zamusztrowaniem" nowego oddziału. 

Cennik - 50zł netto / os - cena obejmuje zestaw do gry i 200 kulek, następna amunicja 100 kul / 20zł
Dodatkowe opłaty mogą uwzględniać rozbudowaną aranżację, dostosowania obiektu i dojazd na miejsce wydarzeń.

 

Inne atrakcje „Park przygody” to:

Tor quadowy o długości 700m będzie dla laików dużym wyzwaniem ale nie pogardzą nim też amatorzy jazd terenowych. Możliwe też wyprawy off-road.

Park linowy z tyrolką gigant to z kolei miejsce gdzie dzieci oszaleją z radości a dorośli przezwyciężą lęk nad wysokościami co znakomicie wpływa na "morale".

Również strzelnica ASG i łukówścianka wspinaczkowa, dmuchańce, konkurencje team-building oraz kącik zabaw dla dzieci.

 

Imprezy plenerowe:

W „Park przygody” istnieje możliwosć zorganziowania imprezy plenerowej. Zaplecze na imprezy to dwie drewniane wiaty dla 250 osób i kolejne 250 miejsc na wolnym powietrzu, scena i podest do tańczenia oraz duży parking.

Specjalne atrakcje podczas imprez to np. mecz rugby, pokazy bractwa rycerskiego, teatru ognia, 1 pomocy, pożarowe, promocja działań pro-eko i inne.

Na imprezy otwarte jak koncerty, pikniki rodzinne, kino letnie czy kabarety zapraszamy przez sezon letni od maja do września. Dla kontrahentów zaproszenia VIP.

Na pikniki firmowe można powiększyć teren do 7,5ha co wraz z dodatkowymi namiotami i gastronomią jest zapleczem na imprezy nawet dla 1500 osób.

 

Mapka terenu:

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: Myślenice, Zdrojowa 15 32-400

Telefon: 727 591 272

www: http://www.face2face.biz.pl

E-mail: myslenice@face2face.biz.pl

Cena: 50zł netto / os - cena obejmuje zestaw do gry i 200 kulek, następna amunicja 100 kul / 20zł

 

 Zobacz jeszcze na: