Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: piątek, 22 czerwca 2012, 11:30:38
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » „Muzyka Zaklęta w Drewnie”

„Muzyka Zaklęta w Drewnie”

Wielkimi krokami zbliża się lato! Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl koncertów „Muzyka Zaklęta w Drewnie”, który po raz szósty rozbrzmiewać będzie w całej Małopolsce.

 

W niedzielne popołudnia, od 10 czerwca do 26 sierpnia będą organizowane różnego rodzaju koncerty. Będzie można odkryć nie tylko urok muzyki dawnej, wydobywanej za pomocą starych, zabytkowych instrumentów, ale i moc współczesnych brzmień. Wszystkie koncerty odbywają się w obiektach na Szlaku Architektury Drewnianej i są połączeniem dwóch twórczych pasji człowieka - muzyki z pięknem architektury drewnianej. Dlatego przy okazji koncertu będzie można odkryć niezwykłość drewnianych zabytków, poznać ich historię, cenne wyposażenie i zdobienia malarskie.

 

Zachęcamy do wsłuchiwania się w „Muzykę Zaklętą w Drewnie” i poznawania wspaniałych zabytków znajdujących się w naszym regionie! Zapraszamy na Szlak!

 

Najbliższy koncert z cyklu „Muzyka zaklęta w drewnie”, odbędzie się 17 czerwca 2012 r. o godz. 17:00 w kościele pw. Trójcy Świętej w Iwanowicach Włościańskich. Podczas, którego wystąpi ZESPÓŁ INSTRUMENTÓW DAWNYCH INTRADA w programie "Zaklęte brzmienia"

Więcej informacji o tym koncercie

Systematycznie będziemy dodawać informacje o kolejnych koncertach. 

  

Szczegółowe informacje o cyklu koncertóww „Muzyka Zaklęta w Drewnie” oraz Szlaku Architektury Drewnianej można zaleźć na stronie: www.drewniana.malopolska.pl

W razie pytań informacji udziela Pani Anna Franik:
anna.franik@wp.pl, telefon 12 421 16 04, kom. 784 705 985.

 

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: