Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: piątek, 09 sierpnia 2013, 9:55:37
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » MOCAK - BazArt: Ubrania ? ciuch za ciuch!

MOCAK - BazArt: Ubrania ? ciuch za ciuch!

 

W sobotę, 10 sierpnia zapraszamy na trzeci letni bazArt MOCAKu, podczas którego będziemy wymieniać się ubraniami.

Stojąc przed własną szafą, trudno jest nam czasem zdecydować, co na siebie włożyć. Mimo że szuflady się nie domykają, a półki uginają od nadmiaru, nie mamy w co się ubrać. Darzymy nasze ubrania specyficznym sentymentem i nie potrafimy ich wyrzucić. Dlatego odzieżowy bazArt jest doskonałą okazją, by nasze niechciane ubrania przygarnął ktoś inny. 

Jak się wymieniać?

W bezpłatnej wymianie ubrań może wziąć udział każdy. Można przynieść do 20 sztuk ubrań nowych, używanych, rękodzielniczych, pod warunkiem że są w dobrym stanie. Mile widziane są również buty.

Program:

Wymianę rozpoczynamy o godzinie 12.

Przerabialnia

Na specjalnie przygotowanym stoisku będziecie mieli okazję wykonać unikatowe MOCAK-owe torby. Doszyć, przeszyć, wyhaftować – wraz ze Szkołą Szycia Nemeth & Stypulska (www.slowfashioncafe.pl).

Oprowadzania po wystawach

O godzinie 14 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Ekonomia w sztuce.

BazArt dla dzieci

O godzinie 12 rozpoczną się warsztaty Bogactwo sztuki dla dzieci i młodzieży w wieku 8–12 lat. W ramach zajęć uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić wystawę Ekonomia w sztuce, zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, a także wyrazić poprzez prace plastyczne. Obowiązują zapisy.

Zniżki w MOCAK Bookstore

Osoby biorące udział w wymianie na podstawie specjalnej pieczątki odciśniętej na rozdawanych metkach uprawnione będą do 10-procentowej zniżki na wybrane książki dotyczące mody.

Pomagamy zwierzakom

W czasie bazArtu przeprowadzimy także zbiórkę karmy i zabawek dla szczeniąt i kociąt z krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

_ _ _ 

BazArty są wydarzeniem towarzyszącym wystawie Ekonomia w sztuce, poruszającej problem relacji pomiędzy pieniądzem a sztuką. Jednym z motywów przewodnich wystawy jest banknot. BazArty przewrotnie z niego rezygnują. Sugerują, że życie bez pieniędzy mogłoby być możliwe.

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
www.mocak.pl
ul. Lipowa 4
30-702 Kraków
(+48) 12 263 40 55


Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: