Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 15 lipca 2013, 11:21:17
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Lato w MOCAK-u

Lato w MOCAK-u

Jest to cykl bezpłatnych zajęć, które pozwolą dzieciom spędzającym wakacje w mieście na twórczy wypoczynek. Zajęcia edukacyjne w MOCAK-u mają za zadanie pobudzenie do kreatywnego myślenia i połączenie tego ze świetną zabawą. Ponadto dzieci w czasie warsztatów poznają sztukę współczesną, techniki malarskie oraz eksponaty w bardziej interesujący sposób niż poprzez zwykłą wizytę w muzeum.

Lato w MOCAK-u odbędzie się w czterech odsłonach:

Oko-lice – wakacyjne warsztaty plenerowe dla zorganizowanych grup. Podczas spotkań dzieci zapoznają się z dziełami z Kolekcji Muzeum oraz z jego otoczeniem, tworząc pomysłowe szkice i prace plastyczne. 

28 lipca – Bogactwo sztuki (cz. 1) – będzie to okazja do zwiedzenia wystawy Ekonomia w sztuce, zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, jak również do stworzenia prac plastycznych. Po zakończeniu warsztatów zapraszamy do udziału w bezgotówkowych targach wymiennych, podczas których wymienimy się książkami. 

9 sierpnia – Kolekcjonuj wspomnienia – warsztaty twórcze, których tematem jest nowa odsłona Kolekcji MOCAK-u. Podczas spotkania dzieci zastanowią się nad ideą kolekcji oraz przywołają własne wspomnienia z wakacji.

10 sierpnia – Bogactwo sztuki (cz. 2) – druga część spotkania poświęconego ekonomii. Po zakończeniu warsztatów zapraszamy do udziału w bezgotówkowych targach wymiennych. Tym razem wymienimy się ubraniami. 

Szczegłówe informacje o zapisach można znaleźć na stronie: http://www.mocak.pl/

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: