Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 15 stycznia 2014, 14:54:57
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Kraków najlepszym miastem dla turystów w Europie!

Kraków najlepszym miastem dla turystów w Europie!

Jak podała oficjalna strona Krakowa (krakow.pl) Kraków otrzymał nagrodę dla najlepszego europejskiego miasta turystycznego: Zoover Award for best European city trip 2014. 

Nagrodza została przynana przez opinię użytkowników portalu Zoover. Oceniano następujące kryteria: atmosfera, kultura, życie nocne, jakość hoteli oraz popularność miasta. Przeanalizowano ponad 30 000 opinii dotyczących najbardziej popularnych europejskich miast. Kraków uzyskał najwyższą ocenę w 3 kategoriach: źycie nocne, atmosfera oraz hotele 45* 

Według zastępcy szefa polskiej ambasady Piotra Perczyńskiego ta nagroda jest wielkim zaszczytem i wyróżnieniem dla miasta. - To fantastyczna wiadomość dla Krakowa i dla nas wszystkich. Myślę, że dla każdego, kto był w tym pięknym mieście, nie jest to wielkim zaskoczeniem i nagroda jest jak najbardziej zasłużona. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w konkurencji na najlepsze europejskie miasto, nasi goście ocenili Kraków tak wysoko

Na kolejnych miejsca za Krakowem uplasowały się takie miasta jak: 2. Sewilla, 3. Wenecja, 4. Brugia, 5. Rzym, 6. Wiedeń, 7. Barcelona, 8. Maastrich, 9.Praga, 10 Berlin.

Kraków po raz pierwszy został wyróżniony nagrodą Zoover City Trip Award w 2011 r. - zajmując wówczas drugie miejsce. 

Portal Zoover to jeden z największych portali turystycznych w Europie. Użytkownicy oceniają różnego rodzaju obiekty noclegowe, destynacje, plaże i atrakcje turystyczne.

źródło: krakow.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: