Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 20 maja 2014, 19:43:14
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » Kolejna gwiazda w Kraków Arenie

Kolejna gwiazda w Kraków Arenie

Pod koniec roku w ramach tegorocznej trasy koncertowej, związanej z trzydziestą rocznicą wydania płyty Reckless, Bryan Adams przyjedzie do Polski i wystąpi 16 grudnia w Kraków Arenie!

Bryan Adams to jeden z najbardziej znanych Kanadyjczyków, który na stałe zapisał się w historii muzyki. Sprzedał ponad 65 milionów płyt, koncertował na sześciu kontynentach i zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów ponad 40 krajów na świecie. Adams był wielokrotnie nominowany do wielu prestiżowych nagród – wśród których wymienić można Złote Globy, Grammy i Oskary.

Wydany w 1984 roku krążek Reckless obfitował w przeboje. Na albumie znalazły się hity takie jak Run to You, Kids Wanna Rock, Somebody, Summer of ’69, One Night Love Affair czy It’s Only Love – słynny duet z Tiną Turner. Reckless dał też Adamsowi pierwszy numer jeden na amerykańskim zestawieniu Billboard (Heaven) i kanadyjskie Diamond Award za ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Płyta była dla Adamsa punktem zwrotnym w karierze i stanowi ważny fundament jego międzynarodowej kariery. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną.

źródło: Krakowskie Biuro Festiwalowe

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: