Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 02 września 2013, 15:22:50
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » Jeden bilet - dwa muzea - MOCAK i Fabryka Schindlera

Jeden bilet - dwa muzea - MOCAK i Fabryka Schindlera

Od września 2013 roku Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie wprowadza zmiany w opłatach wstępu dla grup zorganizowanych oraz wspólny bilet z Muzeum Historycznym Miasta Krakowa. 

Jeden bilet – dwa muzea!

Wszyscy zwiedzający oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Fabryka Emalia Oskara Schindlera będą mogli od września zakupić jeden bilet uprawniający do zwiedzania Fabryki oraz MOCAK-u. Bilety normalne będą dostępne w cenie 22 zł od osoby, ulgowe w cenie 19 zł, natomiast przy wstępie grupowym wystarczy dopłacić 3 zł od osoby do każdego rodzaju biletu grupowego.

Dzięki jednemu biletowi turyści będą mogli zwiedzić nie tylko historyczny budynek administracyjny Fabryki, ale również pozostały obszar po dawnych halach produkcyjnych, w których znajduje się obecnie Muzeum Sztuki Współczesnej.

Bilet łączony będzie można zakupić wyłącznie w Fabryce Schindlera.

Nowe bilety grupowe

Również od września 2013 MOCAK wprowadza nowy cennik biletów dla grup zorganizowanych. Bilet grupowy będą mogły nabyć grupy liczące minimum 7 osób. Cena biletu grupowego normalnego będzie wynosić 5 zł od osoby, natomiast w przypadku grup uprawnionych do zakupu biletu ulgowego 3 zł od osoby.

Mamy nadzieję, iż pomoże to organizatorom w planowaniu kosztorysów wycieczek, ułatwi planowanie budżetu w przeliczeniu na uczestnika, a także obniży cenę jednostkową w przypadku mniejszych grup.

Poszerzony zostanie także zakres osób uprawnionych do bezpłatnego wstępu do Muzeum. Zyskają na tym między innymi przewodnicy miejscy, którzy dotychczas mogli korzystać z takiej możliwości jedynie z grupą. Uprawnieni do bezpłatnego wstępu będą także posiadacze Karty Polaka.

Szczegóły nowego cennika można sprawdzić http://mocak.pl/bilety

źródło: mocak.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!