Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 15 lipca 2014, 19:06:26
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » Jarmark w Muzeum 2014 - spotkania ze sztuką i rzemiosłem w rabczańskim Muzeum

Jarmark w Muzeum 2014 - spotkania ze sztuką i rzemiosłem w rabczańskim Muzeum

Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce - Zdroju serdecznie zaprasza na doroczny Jarmark w Muzeum. Ta impreza plenerowa zrzeszająca lokalnych twórców ludowych i rękodzielników odbędzie się tradycyjnie 22 lipca w święto odpustowe przy starym rabczańskim kościółku.

W tym roku podczas kiermaszu regionalnego zaprezentują swe wyroby rzeźbiarze, zabawkarze, garncarze, snycerze, hafciarki, artyści i rękodzielnicy z naszego regionu.

W ramach Jarmarku w Muzeum 2014 odbędą się pokazy i warsztaty dawnych rzemiosł i rękodzieła. Pod okiem twórców będzie można spróbować swoich sił przy kole garncarskim, wykonać drewnianą zabawkę, pająka ze słomy, kwiaty z bibuły. Na ciekawych świata czekają warsztaty składania papieru techniką origami i warsztaty kreatywne: biżuteria z guzików.

W programie imprezy występ kapeli Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan, oraz smakołyki kuchni góralskiej.

Na zakończenie imprezy odbędzie się koncert organowy w wykonaniu Suzanny Ferfogli z Gorycji we Włoszech i Dominiki Figurskiej z Wrocławia w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: