Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: piątek, 21 lutego 2014, 20:48:46
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Drugie życie książki

Drugie życie książki

W najbliższą niedzielę (23 lutego) zapraszamy na wizytę w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11), gdzie odbędzie się kolejna edycja Drugiego Życia Książki. W zamian za przyniesione tomy będzie można zdobyć prawdziwe literackie perełki.

Start o godz. 15.00!

Drugie Życie Książki to wspólna inicjatywa portalu Bookeriada i Krakowskiego Biura Festiwalowego. Zeszłoroczna – druga już edycja cyklicznej akcji Drugie Życie Książki – przyniosła absolutny rekord! Książkami wymieniło się ponad 10 tysięcy osób, a nowych właścicieli znalazło blisko 20 tysięcy książek. Liczymy na to, że tegoroczne, comiesięczne odsłony projektu ściągną jeszcze więcej wielbicieli dobrej książki.

Patroni medialni: Radio Kraków i magazyn Fragile.
Partnerzy: Strefa Wolnego Czytania, polskaturystyczna.pl

 
Aura na zewnątrz wyjątkowo nas rozpieszcza, więc w najbliższą niedzielę (23 lutego) proponujemy zimowo-wiosenny spacer zakończony wizytą w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11), gdzie odbędzie się kolejna edycja Drugiego Życia Książki. W zamian za przyniesione tomy będzie można zdobyć prawdziwe literackie perełki. Do zobaczenia punktualnie o godz. 15.00!
Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: