Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 12 marca 2014, 19:22:15
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Coraz więcej regałów Drugiego Życia Książki!

Coraz więcej regałów Drugiego Życia Książki!

Wyjątkowa akcja, wielka, bezpłatna wymiana książek – Drugie Życie Książki – to nie lada gratka dla miłośników literatury. Dla wszystkich jej fanów mamy niespodziankę. Zapraszamy do kawiarni BAL (ul. Ślusarska 9), klubu Semper Felix (ul. Bożego Ciała 9) i Tramp ApartHostel (ul. Św. Tomasza 30). Znajdziecie tam nowe półki i regały oznakowane dobrze Wam znanym logo akcji Drugie Życie Książki. Jeśli przeczytaliście książkę i chcecie podzielić się nią z innymi czytelnikami, wystarczy zostawić ją na jednej z półek w dowolnym momencie dnia, w godzinach otwarcia miejsca, i gotowe. Do dzieła!

Dodatkowo informujemy, że zielona półka Drugiego Życia Książki, która do tej pory czekała na Was w Pawilonie Wyspiańskiego, została przeniesiona do Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11. Przypominamy, że od tego roku właśnie w CORT w ostatnią niedzielę każdego miesiąca wymieniamy się książkami.

.

Przypominamy, Drugie Życie Książki to wspólna inicjatywa portalu Bookeriada i Krakowskiego Biura Festiwalowego. Zeszłoroczna – druga już edycja cyklicznej akcji Drugie Życie Książki – przyniosła absolutny rekord! Książkami wymieniło się ponad 10 tysięcy osób, a nowych właścicieli znalazło blisko 20 tysięcy książek. Liczymy na to, że tegoroczne, comiesięczne odsłony projektu ściągną jeszcze więcej wielbicieli dobrej książki.

Patroni medialni: Radio Kraków i magazyn Fragile.
Partnerzy: Strefa Wolnego Czytania, polskaturystyczna.pl

źródło: Krakowskie Biuro Festiwalowe

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: