Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 10 lipca 2013, 12:52:22
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Akcja "Czyste Tatry"

Akcja "Czyste Tatry"

6 lipca odbędzie się akcja "Czyste Tatry". Wolontariusze wyruszą na szlaki sprzątać Tatry. Celem wydarzenia nie jest jednorazowa akcja sprzątania. Organizatorzy chcą pokazać, jak nie śmiecić i zwrócić uwagę, że śmiecenie to „obciach”.

Na szlaki wyruszą wcześnie rano. O godzinie 14 przekażą sobie pozdrowienia z tatrzańskich szczytów. Śmieci zniosą z gór i pozostawią w wyznaczonych miejscach. To nie wszystko. Na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem stanie Base Camp. Odbędzie się tam wiele atrakcji.


Plakat wydarzenia


Ambasadorami akcji zostały takie znane postacie, jak m.in. Robert Makłowicz, Sebastian Karpiel Bułecka, Marcin Daniec, Włodzimierz Szaranowicz, Piotr Cyrwus, Grażyna Torbicka. Wśród partnerów akcji jest Tatrzański Park Narodowy, który wspiera przedsięwzięcie logistycznie i organizacyjnie, w tym poprzez udział i pomoc swoich wolontariuszy. Nad bezpieczeństwem uczestników akcji czuwać będą ratownicy TOPR.

Aby dołączyć do grona wolontariuszy, poznaj szczegóły i zarejestruj się tutaj. Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://www.czystetatry.pl/

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: